Miss Rose korektor w sztyfcie CC kolor korektor twarzy baza makijaż korektor ołówki kontur Stick do zakreślacza zaczerwienienie

Nowy produkt

12,46 zł

Aby wybrać poprawnie kolor / rodzaj produktu, prosimy o sprawdzenie zdjęcia, które pojawi się po wyborze produktu z listy.
  • Kolor 1
  • Kolor 12
  • Kolor 138

Waga netto:3g

Opcjonalnie:
01: wyróżnienia
02: koryguje zaczerwienienie
03: Koryguje ciemne punkty (światło)
04:Koryguje ciemne punkty (ciemne)
05:KorygujePod oczami
06
Koryguje Otępienie
Sposób użycia:
Trądzik:
Po prostu w leczeniu trądziku pojawiają się, najpierw z korektor długopis z kranu, a następnie nawet otworzyć palcami. Należy uważać, aby nie być zbyt ciężkie.
Trądzik zapalny, wybrać zielonkawy dźwięk korektor produktu najbardziej skuteczne.
Jeśli trądzik pozycję długą w malowane rumieniec, palec zanurzony w rumieniec miesza się z odpowiednią ilość korektor, a następnie delikatnie stosowane na trądzik, więc korektor efekt będzie bardziej naturalne.
Tabu: malowane na, że stan zapalny lub ropnego trądziku korektor, pokrywa nie tylko zły wpływ, i to jest podatny na bakterie.

Piegi:
Jeśli tylko kilka piegi, można po założeniu, świateł trochę korektor, wciśnięty, aby oświetlić drogę, niech korektor jest całkowicie przymocowany do wady. Tylko trochę.
, Jeśli większy numer piegów na fundamencie stosowane przed właściwym zaktualizowane mleka mają piegi efekt. Ogólnie rzecz biorąc, o jasnej karnacji człowiek z biały zaktualizowane mleka może sprawić, że skóra bardziej jasne, czyste; żółty kolor nie jest wystarczająco dużo dla ludzi do korzystania z symetrii; fioletowy jest nadaje się do matowej, żółtawą skórę ludzie mogą zrobić zdrowe skórę, pokazując jasną stronę.
Fundacja powinna wybrać między piegi i kolor skóry między tym samym czasie, nie tylko chce, aby pokrywa malowane części, ale całą twarz malowane. Fundacja produktów, makaron lepiej niż Creme się ukrywać.
Tabu: wybierz jaśniejsze niż kolor skóry fundacja sprawi, że piegi bardziej widoczne.

Cienie pod oczami:
Błąd selekcji orange dźwięk korektor, korektor punkt czarny oczu pozycji,, a następnie do, aby w razie potrzeby były przydatne pierścień palec delikatnie korektor równomiernie. Nie zapomnij o narożnika wewnętrznego i zewnętrznego kącika oka,, ponieważ obie strony są, w którym najbardziej poważne czarne oko, ale także najbardziej łatwo przeoczyć.
Wymiata z trochę brokat cień do powiek, to może zwiększyć jasność oka,, ale to nie musi być zbyt dużo, w przeciwnym razie będzie to sprawi, że oczy wyglądają puffy.
Można również wybrać jaśniejszy kolor niż kolor, ale struktura musi być cienka, wysoka zawartość wilgoci, i łatwe do otwarcia.


Worki pod oczami:
Obrzęk obszar z lekki korektor, w ciemnym korektor krem podnieść części odlewane, które mogą podnieść i zatopione rozmytymi granicami. Jednak te dwa kolory muszą być razem bardzo naturalnie, będzie obejmować efektów, więc bez śladu.
Można użyć cienka szczotka, po raz pierwszy zanurza się w ilość korektora w cienkie torby w cieniu, szczególnie piękne witryny, po prostu, aby narysować linię, a następnie dotknij palec brzucha równomiernie. Kwota ta może być kontrolowana, aby uniknąć zbyt ciężki.
Jeśli skóra jest oka, zespół suchego oka, korektor może być mieszany z konwencjonalnych płynnych fundacji, zwiększenie nawilżający i ciągliwość.

Należy również pamiętać, że torby powinny być skoordynowane z kolor część i całą twarz cerę.

CIRCLEScorrects rednessDARKHIGHLIGHTER

a1a2a5a8

Serwis po sprzedaży

1. płatność

Wspieramy następujące metody: Western Union, Yandex. Money, Visa/Maestro, WebMoney i tak dalej, Escrow jest nasz preferowane metody płatności

2. wysyłka

Przygotowanie czas: będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po dokonaniu płatności.Jeśli nie otrzymał towar w ciągu 60 dni, prosimy o kontakt z nami na jakiś czas.Rozszerzenie, nie otwierać spór z tego powodu, ponieważ dostawy jest całkowiciePoza kontrolą sprzedającego, powinno być poczcie jest obowiązkiem, dziękiJeśli chcesz szybką wysyłkę, zalecamy, aby wybrać express, takich jakDHL, EMS itp, ponieważ gospodarcza sposób wysyłki nie jest, że szybka

3. zwrot

1. jeśli produkt jest pojawiają się problem z jakością lub zostały uszkodzone, proszę czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami, ponownie wysyłać lub zwrotu do ciebie

2. jeśli nie otrzymasz przedmiotu po upływie czas ochrony, ponownie wysyłać lub zwrotu do ciebie

4. wróć z powrotem

1. jeśli spełniasz z przedmiotu i usług, proszę zostawić pozytywne opinie (5 gwiazdek) dla nas, dziękuję bardzo

2. jeśli coś sprawi, że nie są satified lub niezadowolony, proszę czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami, zanim opuszczać informacje zwrotne, gwarantujemy, że będziemy w 100% slove żadnego problemu dla ciebie

3. napisz do nas zanim wróciliśmy pozostawiając negatywną opinię lub otwierania wszelkich sporów na miejscu. Komunikacja jest najlepszym sposobem, aby rozwiązać problemy

feedback

Numer modelu SHMR014
Rozmiar W pełnym rozmiarze
Nazwa marki MISS ROSE
Typ Korektor
Numer certyfikatu 2016015299
Ilość 1
Składnik Concealer stick
Waga netto: 3g
Kraj/Region produkcji Chiny
Korzyści Wrażliwe
Certyfikacja GZZZ
GZZZ YGZWBZ
Wykorzystanie Face
Typ skóry Wszystkich rodzajów skóry
Preparat Kij

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ